Ev Dekorasyon

2021 Mobilya Trendleri

2020 yılı pandemiden dolayı tüm dünya için zor bir yıl olarak geçmişti. Salgından dolayı insanların yaşam şekli ve kullanılan alanlarıyla ilgili büyük değişikler yaşanmıştır. Karantina dönemlerinde sıklıkla evde daha çok zaman geçirdiğimizden dolayı değişiklikler evlerin dekor şekillerine de yansıdı. 2021 mobilya trendleri hakkında uzmanlar tarafından yapılan tahminler insanlar için belirleyici oluyor. Bu yıl yumuşak hatlar, doğal formlar, ahşap, cam, taş organik ve geri dönüşümlü malzemeler hayatımızda yine devam edecektir.

2021 Ev Dekorasyon Trendleri

2021 yılında tamamen doğallığın ön plana çıktığı bir yıl olacaktır. Özellikle geri dönüşüm ve organik ürünlerinden oluşan malzemelerin tasarımları daha çok tercih edilmesi bekleniyor. Teknolojideki yenilikler sayesinde dekorasyonlar da çağa ayak uyduracaktır. 2021 mobilya trendleri şu alanlarda kendini daha çok gösterecektir.

  • Mutfak
  • Oturma odası
  • Banyo
  • Yatak odası
  • Salon gibi alanlarda 2021 yılının trendlerini görebilirsiniz.

2021 Mutfak Dekorasyonu Trendleri Neler?

Mutfaklar tüm aile bireylerin birleştiği ana mekanlardan birisidir. Mutfakta bulunan malzemelerin işlevselliği, tasarımları ve renkleri hayatımızda önemli bir yer tutar. Doğal malzemeler olan ahşap, mermer, taş grupları, metal ve cam sıklıkla kullanılıyor. Mutfaklarda genellikle beyaz, gri ve tonları, toprak tonları tasarımlarda daha çok karşımıza çıkıyor.

2021 Mobilya Trendleri

2021 Oturma Odası Dekorasyonu Trendleri Neler?

Tüm mekanlarda olduğu gibi oturma odalarında da yumuşak formlar, doğal malzemeler ve günümüz teknolojisiyle birleştirilmiş tasarımlar daha çok tercih ediliyor. Retro ve vintage tarzlarına karşı insanların sıcaklığı ve kullanımları daha çok artmaya başlıyor. Floral desen duvar kağıtları, kırlentler mekanlarımıza doğallık katarak ve çokça zaman geçirmeye başladığımız evlerde içimizin ferah olmasını sağlıyor. Oturma odası dekorasyonunda ahşap, metal, cam, organik kumaşlar, doğal taşlar yine en çok tercih edilen malzemeler olmaya devam ediyor.

2021 Banyo Dekorasyonu Trendleri Neler?

2021 yılında banyolarda koyu renkler daha çok tercih edilmeye başlanıyor. Doğal malzemelerden yapılmış (cam, ahşap, metal, doğal taşlar ) yine sıkça karşımıza çıkıyor. Banyoların güzel aydınlatmalarla güzelleştirmeye hatta lavabo bölümlerinde el verirse apliklerle yapılacak tasarımlarla daha şık olmasını sağlayabilir.

2021 Yatak Odası Dekorasyonu Trendleri Neler?

Yatak odaları insanların kendini güvenli hissettiği mekanlardan birisidir. Yatak odalarında doğal formlar, organik malzemeler, yuvarlak hatlar, doğal malzemeler (cam, ahşap, metal, doğal taşlar) daha şık bir şekilde karşımıza çıkıyor. Duvarlarda yer alan lambriler, sıcak renklerde duvar kağıtları, duvardan ve tavandan uygulanacak aplikler, abajürler ve gizli aydınlatmalar sayesinde eşsiz güzelliğe tasarımlara sahip olabilirsiniz.

2021 Mobilya Trendleri

2021 Salon Dekorasyonu Trendleri Neler?

2021 tüm salon dekorasyon trendleri herkes tarafından konuşulan konular arasında yer alıyor. Salon ya da oturma odası alanı evin en çok trafiğe maruz kalan odalardan biri olarak ön planı çıkıyor. Günümüzde konserler, partiler, geziler koronavirüsten dolayı yapılmadığı için çoğu zaman eğlenceli vakitler salon odalarında geçiriliyor. Evlerimiz artık kullanımlarına göre ofis alanları bile olmuştur. Evinizi güzelleştirmek için oturma odası dekorasyonuna önem verilmesi gerekiyor. 2021 yılı için Heroda web sitesinde salon dekorasyon takımını kolay bir şekilde bulabilirsin. Ayrıca web sitesinde 2021 yılı için şık ürünler yer alıyor.

2021 Dekorasyon Renkleri Neler?

Uzmanlar tarafından 2021 rengi olarak ultimate gri ve canlı sarının ön planda olacağını belirtiyor. Bu renkleri mobilya tasarımlarında daha çok görülmesi bekleniyor. Özellikle koltuk, berjer, köşe takımı gibi dekoratif ürünlerde kullanılacak olan gri ile sarı renk uyumu evlerde yenilikçi bir kimlik çağın standartlarına uygun bir görünüm ortaya çıkacaktır. Doğallık ve çağdaş dokunuşlar iç içe geçmesiyle beraber ahşap dokusunun doğallığı ile modern mekanların vazgeçilmezi olması bekleniyor. Gri ve sarı tonlarının birlikteliği de ferah ve sakin yaşam alanlarında sık sık karşımıza çıkacaktır.

2021 Dekorasyonunda Huzur Veren Renkleri Neler?

2021 yılı için dekorasyonunda kullanılan bir çok renk bulunuyor. Popüleritesinden hiçbir şey kaybetmeyen siyah ve beyaz renkleri 2021 yılında da dekorasyon alanında önemli renkler arasında yer alıyor. Bunun yanında gri tonları da evlerde sade bir şıklık oluşturmak için yardıma hazır bulunuyor. 2021 yılında en çok dikkat çeken temalardan biri olan deniz teması mobilya tasarımlarında yerlerini almıştır. Lacivert başta olmak üzere mavi tonları beyaz ve kum rengini aldıran tonlardan daha çok yararlanılıyor. Ayrıca ahşap ürünler ile kendi tarzınıza uygun kombinler yaratabilirsiniz. Enerji veren etkisi bulunan ve güneş ışığını yaz sarı da 2021 dekorasyon renkleri arasında yerini almış durumdadır. Sarı tonlarında kırlent, tablo, dekoratif ürünler ve duvar kağıdı detaylarında sıkça yer veriliyor. Zevklerine göre pembe tonlarını tercih eden insanlarda evlerini saracak samimi bir alan oluşturabilirler.

Heroda Web Sitesinin Sunduğu Hizmetler

Heroda web sitesinde yer alan menüler kısmında oturma odası, yatak odası, yemek odası, çocuk genç odası, dekoratif çözümler, mutfak ve halı olmak üzere birçok kategori bulunuyor. Bu kategoriler sayesinde istediğiniz ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Heroda web sitesinde 2021 yılı trend ürünleri uygun fiyatları ve ücretsiz kurulum seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Web sitesinde yer alan ürünler güncel tutularak müşterilere hizmet açılışa özel fiyatlar fırsat ürünleri sunuluyor. Sezonun son tren oturma odası, yemek odası, çocuk ve genç odalar mobilyalarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Mobilyaların Teslim ve Kurulumu

Heroda web sitesinde modern yaşam alanları için bütün ürünleri kolay bir şekilde bulabilirsiniz. İnternet web sitesine giriş yaparak ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Heroda web sitesine yeni üyelik gerçekleştirerek yapılacak satışlardan da kazanç sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetleri sunan Heroda web sitesinden müşterilerine her zaman kaliteli ürün sunmak için üstün çaba gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu